Про журнал
До Вашої уваги пілотний варіант нового інтернет-журналу

ББП (Будівництво без проблем).

По суті – це концептуальне продовження друкованих журналів «Вісник Держархбудінспекції» (2007-2017) та «Вісник будівельника» (2017-2019), до випуску яких мав безпосереднє відношення автор цих рядків.

Шкода, але час друкованих видань безнадійно плине у минуле. Сьогодні вони використовуються хіба що для презентаційних цілей. Але це більше для видань, для яких головною є форма подачі матеріалу.

Для видань, домінантою яких є зміст і актуальність матеріалів, немає іншого шляху як переходити на інтерактивну подачу матеріалу.

Тематичним спрямуванням видання, як і раніше, буде проблемно-аналітичне моделювання ситуацій, що виникають у процесі проектування та будівництва. Як з позиції безпосередніх учасників будівництва (замовники, проектувальники, підрядні організації) так і з боку контролюючих органів. У тому числі з врахуванням численних змін, що не перестають вдосконалювати ці процеси.

Як бачиться випуск журналу на пілотному етапі?

Завершені публікації у міру їх готовності будуть відразу виставлятися для можливості їх придбання читачами.

По завершенню певного періоду (ймовірно – місяць) вони будуть об'єднуватися у випуски і становитися доступними для придбання як окремо так і у складі випусків. Поки що так. Далі життя підкаже.

І ще. Хочеться, щоб журнал став свого роду платформою для обміну досвідом дій учасників будівництва у різних ситуаціях. Пишіть, без прив'язки до місць і учасників подій. Хтось залишиться безмежно вдячним за отриману інформацію. А може і для вас з'явиться корисна інформація.

Анатолій Григор