І знову про обстеження об’єктів.
20-04-04-01
10,00
грн.
Те саме, яке передбачене статтею 392 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Точніше буде сказати - про його відсутність. Наслідком чого, у тому числі, стає прийняття Урядом вимушених рішень на кшталт розпорядження від 01 квітня 2020 р. № 369-р «Про виділення коштів для придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійного житлового будинку № 101/1 по вул. М. Грушевського у м. Дрогобичі Львівської області, пошкодженого внаслідок надзвичайної ситуації, що склалася 28 серпня 2019 року».
Відповідно до висновку, оприлюдненого на сайті Дрогобицької міської ради:
«Причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу по осі Б, в осях 4-5, яке можливо виникло внаслідок:
- просідання або руйнування цегляної кладки через низьку марку цегли та розчину, внаслідок значного зволоження та відсутності гідроізоляції і бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок під час будівництва;
- можливе втручання людей, яке необхідно підтвердити або спростувати спеціальними експертами (судовими) після розбору обвалених конструкцій, які знаходяться поверх цієї стіни підвалу».
посилання
Залишимо в спокої технічний рівень і граматику висновку, бо можливо - це і так і ні. Особливо тішить у технічному висновку фраза про «можливе втручання людей» без зазначення (чи навіть припущень) у якій формі і якими способами таке втручання здійснювалося. Ну не зібралась же група молодиків і пішла гамселити цю нещасну стіну. Можна продовжити, але мова не про це.
А про те, що цієї ( і не тільки цієї ) надзвичайної ситуації можна було б цілком уникнути, якби виконувалася вище зазначена стаття закону, яка прямо вимагає:
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Промокод