Про окремі випадки погодження проектної документації.
20-04-04-01
10,00
грн.
На сайті Держархбудінспекції на сторінці «Держархбудінспекція роз'яснює» з'явилася інформація про лист-відповідь Міністерства культури, молоді та спорту України (МКСМ) на запит Держархбудінспекції стосовно деяких питань, пов'язаних з погодженням цим міністерством проектної документації об'єктів нового будівництва чи реконструкції існуючих:
https://dabi.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/Rozyasnennya-Minkult-2.pdf
Довідкове: Міністерство культури, молоді і спорту України тепер вже Міністерство культури та інформаційної політики України (МКІП). Так його далі і зватимемо.
Повертаючись до змісту згаданого листа, пропускаючи численні, нічого не значущі по суті питання цитати із законодавчих та нормативно-правових актів, його квінтесенція зводиться до того, що міністерство «умиває» руки від відповіді на поставлене питання.
На превеликий жаль, це не унікальний випадок, це скоріше загальна тенденція. Як наслідок позбавлення міністерств та інших центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ) реальних механізмів технічного регулювання відповідних сфер діяльності. Головне і основне завдання цих органів сьогодні – готувати проекти зазначених вище актів, прийняття яких Парламентом чи Урядом триває роками. А життя йде паралельно, мимо кабінетів посадовців.
Як пояснити фахівцям загального і універсального напряму освіти, що кожна галузь, сфера економіки і суспільства має свої специфічні особливості. Щоб їх регулювати – потрібно бути добре обізнаним у проблемах і процесах галузі та мати можливість оперативно і адекватно реагувати та регулювати проблеми, що виникають практично щодня. І, можливо, більше не повторюються. То що, для їх вирішення потрібно чекати внесення змін до відповідного закону чи нормативно-правового акту?
На щастя, за двадцять з гаком роботи в державних органах ще застав час, коли листом Держбуду України врегульовуватися конкретні проблеми з будівництвом тих чи інших об'єктів.
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Промокод