Про «пригоди» технічного переоснащення.
20-01-02-02
22,00
грн.
31,00
грн.
Питання, яке вже тривалий час будоражить будівельну спільноту.

Законодавство «не бачить» такого виду будівництва як технічне переоснащення від самого прийняття базових містобудівних законів, а саме: «Про архітектурну діяльність» (1999 рік) та «Про регулювання містобудівної діяльності» (2011). Для повноти картини можна додати ще й перший містобудівний закон «Про основи містобудування» (1992), де технічне переоснащення теж не згадується.

З іншого боку, обов'язкові до застосування акти нормативно-технічного характеру – державні будівельні норми (ДБН) повною мірою врегульовують цей вид будівництва, який полягає у оновленні, дооснащенні та заміні застарілого і фізично зношеного устаткування новим, більш ефективним (п.3.2.24 ДБН А.2.2-3:2014, з урахуванням Зміни №1).

Вочевидь, складається враження, що якісь дві незримі сили ведуть змагання за існування (чи не існування) такого виду будівництва як технічне переоснащення. У чому полягає проблема такого змагання – можна лише здогадуватися. Але якщо «пани б'ються, то чуби тріщать у мужиків». Що і маємо на практиці.
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Промокод