Про назву і структуру об’єкта будівництва. Історія перша.
20-03-02-02
27,00
грн.
34,00
грн.
Почалося з листа читачів, у якому містилося прохання надати відповідь-консультацію як бути, коли по суті будується цілісний об'єкт будівництва Дахова СЕС, але в той же час включає в себе два різні види будівництва «реконструкцію» та «нове будівництво»?

І як правильно, у таких випадках, визначити назву об'єкта будівництва, враховуючи те, що в одному Об'єкті присутні елементи «реконструкції» та «нового будівництва»?

Але поставлене у листі питання набагато глибше. Самою назвою об'єкта будівництва проблема не вичерпується. Тут і визначення виду об'єкта будівництва, і можливість виділення у ньому черг чи пускових комплексів, а також питання набуття права на виконання будівельних робіт.

Аргументовані міркування із зазначених питань викладені у публікації.

Забігаючи наперед, слід сказати, що лист виявився тільки початком теми. Надійшло ще декілька листів з конкретними ситуаціями. Тому і з'явилося у назві публікації уточнення: історія перша. Скільки буде таких історій – залежить від звернень читачів, розглянуті будуть усі. У всякому разі, п'ять історій вже намічається.
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Промокод