СІМ КРОКІВ З ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНУ № 199-ІХ Крок перший: 1 грудня 2019 року
20-02-02-01
29,00
грн.
35,00
грн.
Будівельна спільнота активно обговорює Закон України від 17 жовтня 2019 року № 199-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва».

Це великий за обсягом, складний, багатоаспектний і, певною мірою, неоднозначний документ. Зміни, що вносяться до 24-х законодавчих актів України, набирають чинності у сім (!) етапів. Окремі статті у певні відрізки часу не застосовується, а завершити реформування планується аж через два роки після набрання чинності цим Законом.

То ж маємо надію, що цикл публікацій СІМ КРОКІВ З ІМПЛЕМЕНТАЦІЇ ЗАКОНУ № 199-ІХ стане у нагоді читачам ББП, широкому загалу учасників будівництва, буде корисним при підготовці підзаконних актів органами влади та сприятиме кращому розумінню і застосуванню законодавчих змін.

Для кращого розуміння матеріал згруповано за етапами набрання чинності законодавчих норм, де кожен етап – окремий крок з імплементації закону.
Click to order
Cart
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Промокод