Від Автора
Сказати, що реформа системи державного архітектурно-будівельного контролю зайшла у глухий кут, майже нічого не сказати. І допоки нею будуть займатися всі бажаючі – світла у кінці тунелю не побачимо.

Що маємо на початок року і які перспективи – дивись публікацію «Новорічний рестарт».

«Будівництво без проблем» принципово не реагує і не розглядає численні пропозиції, проекти нормативно правових актів, допоки вони не будуть затверджені. Це марна і безнадійна справа, без жодних наслідків. Виходячи з того, що креативних управлінців у нас вдосталь, а автору добре відома «кухня» прийняття зазначених рішень.

Але з прийняттям нових актів, чи внесенням змін до існуючих, повне затишшя. Як і з державними будівельними нормами.

Отже, ні коментувати, ні висловлювати позицію практично ні до чого. У таких умовах планувати повноцінні випуски журналу просто не реально. Тому журнал переходить у, так би мовити, поточний чи поштучний режим. Це коли, публікації будуть з'являтися по мірі їх підготовки і, у всякому разі, поки що, не об'єднуватися у випуски. Складаючи один річний випуск.

Зрозуміло, виникає питання з вартістю річної підписки. Поки що вона буде встановлена мінімальною, а час покаже. У любому випадку річні підписники не прогадають.


Анатолій Григор