Завершилася епоха паперових ліцензій
20-03-03-01
22,00
грн.
34,00
грн.
Як відомо, ліцензування будівельної діяльності запроваджено у далекому тепер 1992 році. Протягом всього періоду ліцензування будівельної діяльності ліцензія та перелік робіт до неї видавалися на паперових носіях. Навіть після скасування з 1 січня 2017 року у загальному порядку оформлення ліцензії, як документа на паперовому носії, та засвідчення факту видачі ліцензії шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР).

Бо ліцензування будівельної діяльності здійснювалося на підставі окремого Порядку, передбаченого ст. 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» і затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2007 року №1396. Цим Порядком передбачено видачу ліцензії і переліку робіт до неї на паперовому носії.

Однак, дванадцятирічна історія цього Порядку добігає кінця, і з 1-го березня 2020 року Держархбудінспекція має здійснювати ліцензування на засадах, визначених Законом про ліцензування, а отже вже не матиме можливості видавати паперові примірники ліцензій та додатків до них. З метою підготовки до здійснення ліцензування з 01.03.2020 Держархбудінспекцією розпочато практичну апробацію діючої процедури ліцензування відповідно до вимог Закону про ліцензування.

Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваш Email
Ваш мобільний телефон
Промокод